BOM OYUNU (1-2. SINIFLAR)

  • 28,32TL
  • Kdv Hariç: 24,00TL

BOM OYUNU (1-2. SINIF) :Üzerinde 1. ve 2. sınıf seviyesinde öğrenciler için hazırlanmış bir basamaklı sayılarla kurulmuş aritmetik işlemler barındıran 40 adet oyun kartından oluşmuştur..ÜRÜNÜN KULLANIMI VE ÖZELLİKLERİ: Zihinden işlem yapma becerisini eğlenceli bir oyuna dönüştüren oyundur. Bu oyun aynı zamanda öğrenciye işlem çabukluğu da kazandırmaktadır.BOM OYUNU NASIL OYNANIR 1-Oyun kar..

BOM OYUNU (1-2. SINIF) :Üzerinde 1. ve 2. sınıf seviyesinde öğrenciler için hazırlanmış bir basamaklı sayılarla kurulmuş aritmetik işlemler barındıran 40 adet oyun kartından oluşmuştur..

ÜRÜNÜN KULLANIMI VE ÖZELLİKLERİ: Zihinden işlem yapma becerisini eğlenceli bir oyuna dönüştüren oyundur. Bu oyun aynı zamanda öğrenciye işlem çabukluğu da kazandırmaktadır.

BOM OYUNU NASIL OYNANIR

1-Oyun kartları karıştırılır ve kart destesi ortaya konur. Her oyuncu oyuna başlamak için desteden iki kart alır.

2-Oyuna ilk başlayacak olan oyuncu kartlardan birini masaya âşık bir biçimde bırakır. Sonraki oyuncunun elindeki kartlarda işlem sonucu yerdeki kartla eşit olan bir kart varsa BOM diyerek yerdeki kartı alır. İşlem sonucu eşit olan kart yoksa elindeki kartlardan birini yine açık olarak masadaki kartın üzerine bırakır.

3-BOM sadece en üstteki kartla yapılabilir. Oyuncuların aldığı iki kart bittiğinde her oyuncu desteden sırasıyla ikişer kart daha alır. Oyun destedeki kartlar bitene kadar devam eder.

4-Oyunun kazananı yapılan bom sayısına göre belirlenir.

5-Gelişim seviyelerine göre oyun ikiden fazla kart ile de oynanabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi