MIKNATISLI DİK TEMEL HARF SETİ KELİME

  • 672,60TL
  • Kdv Hariç: 570,00TL

İlk okuma yazma çalışmalarını öğrencinin dokunabileceği eğlenceli bir etkinliğe dönüştürebileceğiniz mükemmel bir eğitim materyalidir. Arka yüzeyi mıknatısla sıvalı 6 mm kalınlığında EVA'dan yapılmıştır. Büyük harf boyu 7 cm, küçük harf boyu 4 cm, harflerdeki çizgi kalınlığı 1 cmdir. Set içerisinde renkli heceler oluşturmak amacı ile iki renk harf yer alır. Her renkten 38 büyük harf, 45 adet küçük..

İlk okuma yazma çalışmalarını öğrencinin dokunabileceği eğlenceli bir etkinliğe dönüştürebileceğiniz mükemmel bir eğitim materyalidir. Arka yüzeyi mıknatısla sıvalı 6 mm kalınlığında EVA'dan yapılmıştır. Büyük harf boyu 7 cm, küçük harf boyu 4 cm, harflerdeki çizgi kalınlığı 1 cmdir. Set içerisinde renkli heceler oluşturmak amacı ile iki renk harf yer alır. Her renkten 38 büyük harf, 45 adet küçük harf, 10 adet rakam ve 49 adet noktalama işareti olmak üzere toplam 142 karakter bulunur. Setteki toplam karakter sayısı 284 tür. Set 33 x 60 cm ölçülerinde yumuşak, katlanabilir mıknatıslı okuma panosu ve özel saklama kabı ile birlikte satışa sunulmuştur.

Sette yer alan karakterler 20 x 30 ölçülerinde Küçük harfler 3 plaka, Büyük harfler 3 plaka, Rakamlar ve matematik sembolleri 1 plaka olmak üzere toplam 7 plaka üzerine yerleştirilmiştir. Plakalar için farklı renk tercihleriniz varsa lütfen sipariş notunuzda belirtiniz.

Bu setteki sesli ve sessiz harf sayısı okuma yazma öğretimindeki bir çok kelimeyi yazmak için yeterlidir. Daha kapsamlı ürün ile cümle çalışmaları için "cümle" setimizi inceleyiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi