Ritmik Saymalar 1-9

  • 253,70TL
  • Kdv Hariç: 215,00TL

Ürün 20 x 30 cm ölçülerinde 6mm kalınlığında eva plaka üzerine yerleştirilmiş rakamlar üzerinde 4 cm çaplı dairelerle yazılmış ritmik sayma sayılarından oluşmuştur. Daireler ileri ve geri doğru ritmik sayma diziliminin çalışılabilmesi amacı ile yuvalarından çıkabilecek biçimdedir. Ayrıca üründe "?" simgeli bir daire ve ritmik sayma çokluğunu modelleyen sayıda nokta içeren başka bir daire daha yer ..

Ürün 20 x 30 cm ölçülerinde 6mm kalınlığında eva plaka üzerine yerleştirilmiş rakamlar üzerinde 4 cm çaplı dairelerle yazılmış ritmik sayma sayılarından oluşmuştur. Daireler ileri ve geri doğru ritmik sayma diziliminin çalışılabilmesi amacı ile yuvalarından çıkabilecek biçimdedir. Ayrıca üründe "?" simgeli bir daire ve ritmik sayma çokluğunu modelleyen sayıda nokta içeren başka bir daire daha yer almaktadır. Öğrenme aşamasında öğrencinin sıradaki ritmik saymaya bu noktalar sayılarak ulaşması sağlanabilir. Her bir ritmik sayma 10 adım ilerlemektedir. 

Bu sette ilkokul müfredatlarında yer alan birer, ikişer, üçer, dörder, beşer, altışar, yedişer, sekizer, ve dokuzar ritmik sayma yer almaktadır.

Ürün rengi farklılık arz edebilir. Stokta olan ürün gönderilir.

Ürün için özel renk tercihiniz varsa lütfen sipariş notunda belirtiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi